Rosa

To whom it may concern,

I am writing on behalf of Anna Jakubik.

Due to an injury on my ankle I have not been able to walk our Dalmatian dog for three weeks. Therefore, we had to search for a dogwalker and that is how we met Anna. During the weeks that I was immobilised, I have only known Anna to carry out her professional responsibilities to great standards. Our dog liked to go walking with her, which was a pleasure for me to see.

Anna was making contact in a very gentle and nice style that she brings to her work with dogs. She confidently demonstrates her skills as a dog walker.

If necessary, I will ask Anna again and I am happy she will continue the work. It will serve her and the dogs she meets well.

Sincerely,
Mirjam Tiel van Buul


Wyprowadzanie psów

Jeśli masz pytania,  rozważasz wyprowadzanie psa przez petsittera lub szukasz opiekunki dla kota, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Podstawowe informacje o współpracy z opiekunką oraz wyprowadzaniu psów przez petsittera możesz też znaleźć na naszej stronie. 


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały […]