Media

TVP
Nasza petsitterka Ania Jakubik aktywnie działa na rzecz bezdomnych zwierząt. Jest między innymi wolontariuszką akcji „Adoptuj Warszawiaka”, która służy promocji psów z Warszawskiego Schroniska na Paluchu i samej idei adopcji zwierząt. Akcja Adoptuj Warszawiaka związana jest z wizytami podopiecznych warszawskiego schroniska dla zwierząt w charakterystycznych miejscach miasta. Psy pojawiały się już z wolontariuszami m.in na Placu Zamkowym, przy Pałacu Kultury i Nauki i na Polach Mokotowskich. W kolejnych miesiącach poznać je będzie można (i adoptować ) )między innymi przy fontannach na Podzamczu i w Ogrodzie Zoologicznym. Dokładne terminy i lista spotkań dostępne są na stronie http://www.napaluchu.waw.pl/adoptuj_warszawiaka/kalendarz/

W ramach obchodów Dnia Psa i odbywającego się przy tej okazji spotkania akcji „Adoptuj Warszawiaka” na Polach Mokotowskich, Ania została zaproszona do programu Zestaw Powiększony TVP Warszawa. Razem z nią o bezdomności, porzuceniach, adopcjach i wolontarystycznej pracy na rzecz zwierząt opowiadali Piotr Machalica i Piotr Piasecki – koordynator akcji Wielcy Małym.

Program można obejrzeć na stronie TVP Warszawa http://warszawa.tvp.pl/20642285/27062015 (poprzedzają go dość długie reklamy, a temat zwierząt rozpoczyna się w 24 minucie)


TVN
Nasza opiekunka – petsitterka Ania Jakubik, wzięła udział w realizacji reportażu dla programu Dzień Dobry TVN, o opiece nad zwierzętami. Jako czterołapa gwiazda małego ekranu wystąpiła Kropka, nasza stała podopieczna, z którą Ania spaceruje codziennie po warszawskim Ursynowie.
W programie mówiono m.in. o tym dlaczego opiekunki zwierząt są tak potrzebne, jakie są motywacje do wybrania takiego zawodu oraz o tym jak przebiega współpraca właściciela z opiekunem zwierząt. O tym ostatnim aspekcie kilka słów powiedziała pani Agnieszka, właścicielka naszego kolejnego stałego podopiecznego Buddiego, którego Ania wyprowadza na spacery od szczeniaczka.http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dog-walker-fachowiec-od-spacerow,159050.html


Puls Biznesu
„Wciąż przybywa firm, które wiążą swoją działalność z czworonogami. Psie i kocie spa, baseny, sale treningowe, hotele dla zwierząt i szeroka gama produktów oraz gadżetów dla milusińskich – tutaj konkurencja jest coraz większa. Okazuje się jednak, że najtrafniejsze i wciąż niszowe mogą być pomysły najprostsze, np. pet sitting – bardzo popularny w Stanach, w Polsce wciąż mało rozwinięty.”

Tak zaczyna się publikacja o naszej Firmie w dzienniku Puls Biznesu, w całości zajmującym się tematyką biznesową.

O ile od zawsze jesteśmy dumni z naszej pracy w kontekście profesjonalizmu, najwyższych standardów w opiece nad zwierzętami i kontaktu z ich właścicielami. Co wyraźnie dostrzegają nasi klienci, potwierdzając to doskonałymi referencjami, oraz stałą i nieprzerywaną współpracą. Tak równie mocno cieszy nas zainteresowanie i docenienie tego co i jak robimy, przez szanowane, biznesowe media. Efektem wywiadu którego udzieliłam Pulsowi Biznesu jest artykuł, który ukazał się w gazecie i portalu pb.pl, 19 lutego 2015r.


Własny Biznes FRANCHISING


Czwórka
W ostatnich dniach czerwca zostałyśmy zaproszone do udziału w nagraniu audycji dla Czwórki, czyli Programu Czwartego Polskiego Radia. Audycja dotyczyła nietypowych zawodów, które mogą być wykonywane przez młodych ludzi. Została wyemitowana 29 czerwca.


TOK FM
I ponownie nasza Ania Jakubik pojawiła się w mediach. Tym razem została zaproszona do radia TOK FM, żeby porozmawiać o istotnym w czasie wakacje temacie – porzucaniu zwierząt. Skala zjawiska nadal jest ogromna mimo wielu możliwości zapewnienia swoim zwierzętom opieki np. przez powierzenie ich petsitterowi, albo umieszczeniu na czas wyjazdu w hotelu dla psów lub kotów.

Bądźmy odpowiedzialni za zwierzęta, które przyjęliśmy pod swój dach.


Dbam o zdrowia
Artykuł z cyklu PROJEKT NA SIEBIE, którego bohaterkami są samodzielne, młode kobiety z pomysłami, łączące pracę z pasją, rozwijające się, lubiące to, co robią.
W numerze czerwcowo lipcowym 2014 opowiedziałyśmy o tej naszej pasji / pracy – o jej zaletach, wadach, wyzwaniach, o tym jak to się wszystko zaczęło i jak wygląda na co dzień.


Joy