Monika Marciniak


Monika Marciniak
Jestem założycielką „Cats & Dogsway – Opieki nad zwierzętami”, opiekunką zwierząt towarzyszących – petsitterką, zoopsycholożką, instruktorką szkolenia psów i sędziną Rally-O.

Od 2007 r. zawodowo wspieram właścicieli w trosce o ich podopiecznych. Wyprowadzam psy i odwiedzam koty oraz inne zwierzęta podczas nieobecności właścicieli.

Prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne dla psów i szczeniąt. Jestem też organizatorką seminariów, wyjazdów i warsztatów edukacyjnych, które ułatwiają właścicielom zwierząt zrozumienie świata czworonogów.

Prowadzę zajęcia szkoleniowe dla wolontariuszy organizacji prozwierzęcych o zachowaniu się zwierząt.

Ukończyłam z wyróżnieniem Stosowaną Psychologię Zwierząt i wzięłam udział w kilkudziesięciu szkoleniach, kursach, warsztatach i seminariach związanych między innymi z zachowaniem, zdrowiem i dobrostanem naszych podopiecznych.

Oprócz pracy ze zwierzętami, w Cats & Dogsway zajmuję się sprawami formalnymi i organizacyjnymi, a także koordynuję pracę opiekunek.

Wybrane szkolenia, seminaria i kursy w których brałam udział: (więcej...)

Seminarium Energia i motywacja u psów – Anders Hallgren (Szwecja)
Rehabilitacja psów agresywnych – Alexa Capra (Włochy)
Pierwsza pomoc w nagłych przypadkach u psów – Fundacja TRIP
Warsztat Masaż relaksacyjny dla psów – Marta Mucha-Balcerek
Seminarium Społeczne uczenie się psów – Claudia Fugazza (Włochy)
Konferencja Zwierzęta Egzotyczne
Psychologia uczenia się, kurs
Podstawy genetyki behawioralnej, kurs
Warsztat Szkolenie klikerowe koni
Kurs instruktorski szkolenia psów
Kurs doskonalący warsztat instruktorski
Etologia zwierząt domowych
Kurs sędziowski Rally-O
Dobrostan zwierząt towarzyszących i sportowych
Ochrona prawna zwierząt
Wykorzystanie zwierząt w terapii wspomagającej
Zachowania psa
Metody prowadzenia wywiadu i rozmowy diagnostycznej w ocenie zachowania psa
Seminarium Kontrola, autokontrola, emocje i relacja z właścicielem – Aleksa Capra (Włochy)
Nowe kierunki w badaniach nad pochodzeniem i udomowieniem psów. Co sprawia, że pies jest psem? Zachowanie i procesy poznawcze psów w świetle najnowszych badań – stan wiedzy na początku XXI wieku. prof. Clive Wynne (USA)


Referencje

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim ośmiomiesięcznym kotem. Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił : ) Od razu widać, że Pani Monika kocha zwierzęta i potrafi się nimi zaopiekować – po powrocie kot był zdrowy, szczęśliwy i najedzony. Współpraca z Panią Monika układa się bezproblemowo, dzięki temu nie było żadnych nieporozumień. Pani Monika jest bardzo uczciwą osobą więc zostawienie jej kluczy do mieszkania nie powinno być dla nikogo żadną niedogodnością. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jej pomocy.
Justyna Kapis

Korzystaliśmy z usług Dogsway już dwa razy i ponownie będziemy korzystać w przyszłości. Opiekunka kota, Pani Monika potrafiła przez 30-60 min dziennie tak zadbać o Żorę, że prawie nie zauważał naszej nieobecności przez 10 dni. Ponieważ wcześniej mieliśmy problemy zostawiając kota w hotelu lub w domu ze znajomymi, bardzo polecamy wszystkim.
Sergii i Maryna

więcej referencji…


Hotel dla psów | Opiekunka do psa i kota

Jeśli petsitter do psa i kota to osoba, której szukasz, skontaktuj się z nami. Aby umówić wizytę zapoznawczą lub opiekę zadzwoń lub napisz maila.

Pod numerem telefonu 501 029 829 lub adresem info@dogsway.pl, odpowiemy na wszystkie pytania.

Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.