Opieka dla kota

opieka dla kotów

Opieka dla kota w Twoim domu
Koty są zwierzętami bardzo mocno związanymi z miejscem, w którym żyją i ze swej natury preferują pozostanie w domu. Wyjście na zewnątrz, przewiezienie do hotelu dla kotów lub mieszkania rodziny czy znajomych wiąże się często z narażeniem ich na bardzo duży stres i lęk. Z tego powodu podczas Twojej nieobecności, wizyty domowe opiekunki zwierząt będą najlepszym rozwiązaniem.

Wizyty u kota
Podczas wizyty opiekunka dba o to aby Twojemu kotu niczego nie brakowało. Podaje jedzenie, zmienia wodę, czyści kuwetę oraz zapewnia zabawę i towarzystwo. W ramach opieki może również robić zakupy dla podopiecznych, podlać kwiaty, sprzątnąć podłogi czy wyjąć pocztę ze skrzynki. Jeśli pojawi się taka potrzeba zawiezie kota do weterynarza.

Przebieg opieki, częstotliwość i godziny wizyt, działania jakie podejmujemy ustalamy wspólnie, uzależniając je od potrzeb i preferencji Twoich i Twojego kota.

Po Twoim powrocie zwracamy klucze lub przechowujemy je do następnych wizyt.

Opiekunki
Jeśli mieszkasz w Warszawie, opiekunką Twojego kota będzie Anna Jakubik lub Aleksandra Barańska. W Katowicach zajmie się nim Monika Marciniak.

Spotkanie zapoznawcze i umowa
Pierwsze wizyty u kota poprzedza spotkanie zapoznawcze, które służy wzajemnemu poznaniu się i wspólnemu omówieniu przyszłej opieki. Podpisana też zostaje umowa o powierzeniu zwierzęcia pod opiekę.

Informacje zwrotne
Podczas trwania opieki przekazujemy na bieżąco informacje o przebiegu wizyt. W zależności od preferencji właściciela kontaktujemy się telefoniczne, mailowo, sms-owo lub przez panel klienta na naszej stronie.

Rezerwacja – opieka dla kota
Monika Marciniak
tel. 501 029 829

prosimy o kontakt w godzinach:
pon – pt: 9.00 – 19.00
sb: 10.00 – 14.00

mail: info@dogsway.pl


Opieka dla kota – Dowiedz się więcej

Żeby dowiedzieć się więcej o opiece nad zwierzętami zajrzyj też do innych zakładek na naszej stronie.  Znajdziesz tu między innymi szczegółowe informacje o naszych opiekunkach w Katowicach i w Warszawie, sprawdzisz ceny opieki nad psami i kotami oraz referencje od naszych klientów.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisać do nas maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.