William

Od niedawna korzystamy z usług Pani Anny Jakubik, która wyprowadza na spacer naszego pieska Williama podczas naszego pobytu w pracy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ widać że dawka ruchu jaką serwuje naszemu psiakowi, jest dla niego wystarczająca, gdyż pozostały czas samotnego pobytu w domu -William przesypia:) Pozwala to ograniczyć ingerencje psich zębów w nasze meble:)

Ponadto warto dodać, iż Pani Anna służy również fachową poradą w problematycznych kwestiach dotyczących wychowania naszej pociechy.
Julia i Mirek


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały […]