Romek i Lesio

Po raz pierwszy skorzystałam z tego typu pomocy i cieszę się ze trafiłam na tak profesjonalną i godną zaufania osobę, jak opiekunka kotów, Pani Ania.  Miałam przyjemność skorzystać z pomocy Pani Ani, podczas mojej kilkudniowej nieobecności. Zostawiłam jej pod opieką dwóch kocich gentlemanów.

Zanim wyjechałam odbyła się wizyta zapoznawcza. Podczas wizyty Romek i Lesio, ku mojemu zaskoczeniu lgnęli do Pani Ani jakby znali ją od zawsze. Podczas  nieobecności byłyśmy w stałym kontakcie, dzięki temu byłam na bieżąco z sytuacją w  domu. Po moim powrocie, kocie towarzystwo było zadowolone i najedzone, kuweta czysta. A dom dokładnie w takim stanie jakim go zostawiłam, z jedną małą różnicą. Pani Ania podarowała nam małą myszkę do zabawy, która do teraz jest ukochaną zabawką obydwu tygrysów.

Karolina Ruszczyńska


Opiekunka kotów

Jeśli opiekunka kotów, to osoba której szukasz zajrzyj też do innych zakładek na naszej stronie.  Możesz sprawdzić jakie pytania najczęściej zadają nasi klienci, albo zobaczyć kim są nasze opiekunki w Katowicach i w Warszawie. Na stronie znajdziesz też informacje o cenach opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Lesio (Romek na pierwszym zdjęciu)


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały […]