Gandzia i Ruby

Ania od kilku lat zajmuje się troskliwie kotkami Rubi i Gandzią podczas naszych wakacji. Zawsze dba o to, by były najedzone, napojone, i miały czystą kuwetę. Zwraca uwagę na kondycję i zdrowie zwierzaków. Upewnia się również czy wróciliśmy do domu i zwierzaki wrócą w kochające ręce. Ania jest bardzo rzetelną opiekunką i z czystym sercem możemy ją polecić każdemu Kociarzowi.
Aleksandra Tomaszewska

Opiekunka dla kotów i psów

Jeśli opiekunka dla kotów lub psów to osoba której szukasz,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Na stronie możesz przeczytać odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klienci. Poznasz też nasze opiekunki do kota i psa w Katowicach i w Warszawie lub sprawdzisz ceny opieki.


Related Posts

Krysia

Krysia

Pani Ania Jakubik opiekuje się moją Krysią kiedy wyjeżdżamy. Jest wspaniałą opiekunką, która doskonale rozumie zwierzęta. Krystyna jest kotem nieufnym, a w towarzystwie Pani Ani czuje się dobrze i bezpiecznie. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień i nie musiałam się o Krysię martwić. Pani Ania przychodziła zawsze […]

Pico, Psota, Lili

Pico, Psota, Lili

Polecamy opiekę nad zwierzętami sprawowaną przez Panią Anię Jakubik – otwarta, bezpośrednia, kontaktowa i bardzo sympatyczna osoba. Koty i pies zadowolone, my także  :))  Dominika Dmowska