Miki, Morti i Niunia

Pani Aleksandra Barańska z firmy Dogsway wielokrotnie opiekowała się naszymi trzema kotami podczas naszych nieobecności.

Nasze koty są nieufne, alergiczne, mają specjalne karmy i swoje wymagania. Pani Aleksandra wykazała się profesjonalizmem i cierpliwością, zdobyła zaufanie naszych podopiecznych i starannie raportowała nam codzienną sytuację. Brała pod uwagę wszelkie nasze sugestie dotyczące opieki nad kotami. Kiedy jeden z nich umarł i sytuacja w stadzie zmieniła się, również wtedy mogliśmy na niej polegać.

Z czystym sumieniem polecamy Panią Aleksandrę. Jest profesjonalną opiekunką zwierząt, godną zaufania i uczciwą osobą. Jest miła, komunikatywna i otwarta na sugestie, potrafi również doradzić w kwestiach związanych z zachowaniem milusińskich.

Marcin Kowarzyk


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Fester, Mina

Fester, Mina

Hello Monika, Thank you so much for taking care of Fester and Mina!Everything looks good at home and the cats look great, Fester’s paw looks like new 🙂 So glad you took care of him, we were really worried, but you made sure to take him […]