Lilo i Yuki

Ania opiekuje się naszymi kotami od ponad czterech lat. Korzystamy z opieki kilkukrotnie w ciągu roku przy okazji wyjazdów. Ania jest konkretna i zorganizowana – mamy do niej 100% zaufania. Zawsze po wizycie u kotów, daje znać, że wszystko w porządku.

Posiada też duże doświadczenie w opiece nad zwierzakami. Zawsze udzieli porady, gdy zdarzają się problemy z zachowaniem naszych futrzaków. Bez żadnego stresu zostawiamy pod jej opieką i mieszkanie i zwierzaki, bo mamy pewność, że są dobrze zaopiekowane. Gorąco możemy polecić współpracę z Dogsway każdemu, kto szuka najlepszego petsittera.
Alicja, Lilo i Yuki


Opieka do kotów

Jeśli opieka do kotów albo psów, to usługa której potrzebujesz, zajrzyj też do innych zakładek na naszej stronie.  Możesz na przykład sprawdzić jakie pytania najczęściej zadają nasi klienci. Na stronie znajdziesz też informacje o cenach opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.