Wyprowadzanie psa | Petsitter

Opinia o hotelu dla psów

Wyprowadzanie psa w Warszawie i Katowicach
Dla osób, które dużą część dnia przebywają w pracy lub wyjeżdżają, dobrym rozwiązaniem jest powierzenie obowiązku wyjścia na spacer z psem petsitterowi.

Spacery z petsitterem gdy jesteś długo poza domem
Spacery z opiekunką mogą odbywać się regularnie lub jednorazowo. Pora wyjścia, ilość spacerów w ciągu dnia i czas ich trwania uzależnione są od Twoich bieżących potrzeb i preferencji Twojego psa. 

Mundo spacery z psem

Jak przebiega opieka nad psem

1.Spotkanie zapoznawcze.
Pierwsze spacery z psem poprzedza spotkanie zapoznawcze w Twoim domu.  Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Służy wzajemnemu poznaniu się i wspólnemu omówieniu przyszłej opieki. Podpisana też zostaje umowa o powierzeniu zwierzęcia pod opiekę.

2. Opieka nad psem
Petsitter w trakcie wizyty będzie postępował zgodnie z Twoimi instrukcjami. Może zabrać psa na spacer do pobliskiego parku, lub wypuścić go do ogrodu i spędzić z nim czas na zabawie. W ramach opieki nakarmi go, zmieni wodę i jeśli jest taka konieczność poda leki.

Psy zawsze zabieramy na spacery indywidualne, aby cała nasza uwaga była skupiona na Twoim pupilu.

3. Informacje zwrotne
Podczas trwania opieki dostaniesz na bieżąco informacje o przebiegu wizyt. W zależności od Twoich preferencji kontaktujemy się telefoniczne, mailowo, sms-owo lub przez panel klienta na naszej stronie.

Opiekunka dla psa. Wyprowadzanie psów w Katowicach

Częste pytania

Co wchodzi w zakres opieki nad psem?
Opiekunka Twojego psa będzie w zależności od potrzeb:
– karmić psa i zmieniać mu wodę,
– monitorować jego samopoczucie,
– czyścić miski
– spędzać czas z psem na zabawie, pielęgnacji lub pieszczotach, w zależności od jego preferencji
– wdrażać na spacerach zasady wychowawcze i szkoleniowe jeśli takie ustaliłeś,
– podawać leki jeśli jest taka potrzeba,
– przesyłać informacje ze zdjęciem psa po każdej wizycie.
Ile czasu spędzi z psem opiekunka?
Najczęściej wybierane spacery trwają 30 lub 60 minut. Możliwe są też wizyty innej długości. Wszystko zależy od potrzeb, wieku i aktywności Twojego psa.
Czy opiekunka może podać leki lub zawieźć psado weterynarza?
Tak, jeśli pies przyjmuje leki opiekunkach mu je poda.
Jeśli będzie taka potrzeba zawiezie go też do weterynarza.
Co się dzieje z kluczami?
Podczas opieki, klucze są przechowywane przez opiekunkę. Zwracamy je po Twoim powrocie, lub przechowujemy do następnych wizyt.
Czy opiekunka dla psa może zająć się też innymi sprawami przy okazji wizyt?
Tak, w ramach opieki opiekunka może również robić zakupy dla podopiecznych, podlać kwiaty, sprzątnąć podłogi czy wyjąć pocztę ze skrzynki. Jeśli pojawi się taka potrzeba zawiezie psa do weterynarza.

Opinie o opiece nad psem

Wyprowadzanie psa Rikki

Monika Marciniak od dłuższego czasu pomaga mi w trudnych sytuacjach, gdy muszę zostawić moje zwierzaki: dwa psy i dwa koty. Profesjonalnie potrafi zająć się całą gromadą. Moje pieski nie należą do najłatwiejszych podczas spacerów, choćby dlatego, że dzieli ich duża różnica wieku.
Dodatkowo trzynastoletni Kajtuś wymaga podawania leków. Layla i Jazz, moje dwa koty są także zachwycone. Gdy wracam do domu, i cała czwórka wita mnie radośnie, wiem, że pod opieką Moniki bezstresowo spędziły dzień beze mnie.
Ewa Martynkien

Wyprowadzanie psa Rudi

Z oferty Cats & Dogsway korzystaliśmy w zakresie wyprowadzenia na spacery naszego psiaka Rudiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, w pełni polecamy usługi Pani Ani Jakubik i z pewnością jeszcze nie raz z nich skorzystamy. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z sercem i czułością dla psiaka.
Rudi nie mógł się doczekać kolejnych spacerów, a gdy tylko usłyszał o odpowiedniej godzinie dzwonek do drzwi, piszczał ze szczęścia, wybiegając na spotkanie z opiekunką. To zdecydowanie najlepsza rekomendacja…
Gorąco polecamy !!! Anna Słabińska z Rudim

Wyprowadzanie psa Edward

Pani Aleksandra Barańska z Cats & Dogsway opiekuje się moim psem Edzikiem od ponad dwóch lat. Jest osobą punktualną, kompetentną i konkretną. Bardzo szybko zorientowała się w naszych oczekiwaniach, poznała możliwości psa. To bardzo ważne, bo uniknęliśmy nieporozumień. Z każdej opieki nad Edzikiem przysyłała zdjęcia ze spaceru i relację, z której dowiadywałam się jak spędzali czas. Aktualnie jest jedyna osobą spoza rodziny, której powierzam opiekę nad psem. Każdemu, kto potrzebowałby takiej pomocy, zarekomendowałabym ją bez wahania
Marianna Konarska


Wyprowadzanie psa – cennik

Petsitter w Warszawie i Katowicach cena
dni robocze i weekendy
cena
dni świąteczne *
30 min 40 zł + 20zł
45 min 50 zł + 20zł
60 min 60 zł + 20zł
 zwrot kluczy **  30 zł  

 

* Dni świąteczne ...
1 i 6.01
Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny
1 i 3.05
Boże Ciało
15.08
1 i 11.11
25 i 26.12
** Zwrot kluczy ...
Koszt zwrotu kluczy dotyczy sytuacji gdy opiekun dodatkowo dojeżdża do klienta; jeśli klient sam odbiera klucze od opiekuna lub umawia się na przekazanie we wspólnie ustalonym i dogodnym dla obu stron miejscu i czasie, nie ponosi tego kosztu
Brak ukrytych kosztów ...
Nie pobieramy dodatkowych opłat za podawanie leków, więcej niż jedno zwierzę w domu lub dodatkowe zadania wykonywane w ramach opieki.

W przypadku opieki nie ujętej w cenniku koszt ustalamy indywidualnie


Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń lub napisz wiadomość, aby dowiedzieć się więcej o opiece nad zwierzętami

tel. 501 029 829
info@dogsway.pl

Formularz kontaktowy

    Podane dane zostaną użyte wyłącznie w celu odpowiedzi na wiadomość

    Mundo spacery z psem