Wyprowadzanie psa

Wyprowadzanie psa

Wyprowadzanie psa w Warszawie i Katowicach
Dla osób, które dużą część dnia przebywają w pracy lub wyjeżdżają, dobrym rozwiązaniem jest powierzenie obowiązku wyjścia na spacer z psem petsitterowi.

Spacery z petsitterem gdy jesteś długo poza domem
Spacery z opiekunką mogą odbywać się regularnie lub jednorazowo. Pora wyjścia, ilość spacerów w ciągu dnia i czas ich trwania uzależnione są od Twoich bieżących potrzeb i preferencji Twojego psa. 

Petsitter w trakcie wizyty będzie postępował zgodnie z Twoimi instrukcjami. Może zabrać psa na spacer do pobliskiego parku, lub wypuścić go do ogrodu i spędzić z nim czas na zabawie. W ramach opieki nakarmi go, zmieni wodę i jeśli jest taka konieczność poda leki.

Psy zawsze zabieramy na spacery indywidualne, aby cała nasza uwaga była skupiona na Twoim pupilu.

Po zakończeniu opieki zwracamy klucze lub przechowujemy je do następnych wizyt.

Opiekunki dla psów w Warszawie i Katowicach
W Warszawie opiekunką Twojego psa będzie Anna Jakubik lub Aleksandra Barańska, a w Katowicach Monika Marciniak.

Spotkanie zapoznawcze i umowa
Pierwsze spacery z psem poprzedza spotkanie zapoznawcze w Twoim domu.  Spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące. Służy wzajemnemu poznaniu się i wspólnemu omówieniu przyszłej opieki. Podpisana też zostaje umowa o powierzeniu zwierzęcia pod opiekę.

Informacje zwrotne
Podczas trwania opieki dostaniesz na bieżąco informacje o przebiegu wizyt. W zależności od Twoich preferencji kontaktujemy się telefoniczne, mailowo, sms-owo lub przez panel klienta na naszej stronie.

Rezerwacja – wyprowadzanie psa
Monika Marciniak
tel. 501 029 829

prosimy o kontakt w godzinach:
pon – pt: 9.00 – 19.00
sb: 10.00 – 14.00

mail: info@dogsway.pl

  


Wyprowadzanie psa – Dowiedz się więcej

Żeby dowiedzieć się więcej o opiece nad zwierzętami zajrzyj też do innych zakładek na naszej stronie.  Znajdziesz tu między innymi szczegółowe informacje o naszych opiekunkach w Katowicach i w Warszawie. Sprawdzisz też  ile kosztuje wyprowadzanie psa i opieka nad kotem oraz referencje od naszych klientów.

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisać do nas maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.