Dzidzia, Eryk, Antek

Dzidzia, Eryk, Antek

Opiekunka do zwierząt. Nasze zwierzaki korzystają z opieki Pani Ani Jakubik od dwóch lat. Pani Ania sprząta kuwety i daje jeść kotom oraz krabowi, a nas informuje na bieżąco smsami, co u nich słychać. Czy to wyjazd z domu na weekend czy dłuższy urlop, jesteśmy spokojni, że nasze zwierzaki są nakarmione, rozmruczane i zadbane.

Kot Dzidzia, kotek Eryk i krab Antek polecają Cats & Dogsway!
Dorota i Marcin


Na naszej stronie znajdziesz informacje o opiekunkach do zwierząt w Warszawie i Katowicach. Sprawdzisz też jakie zagadnienia są najczęściej poruszane przez naszych klientów oraz znajdziesz inne opinie o naszej pracy ze zwierzętami.

Aby umówić spotkanie zapoznawcze, opiekę, lub porozmawiać o powierzeniu zwierzaka naszej trosce, skontaktuj się telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o psach i kotach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Krysia

Krysia

Pani Ania Jakubik opiekuje się moją Krysią kiedy wyjeżdżamy. Jest wspaniałą opiekunką, która doskonale rozumie zwierzęta. Krystyna jest kotem nieufnym, a w towarzystwie Pani Ani czuje się dobrze i bezpiecznie. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień i nie musiałam się o Krysię martwić. Pani Ania przychodziła zawsze […]

Pico, Psota, Lili

Pico, Psota, Lili

Polecamy opiekę nad zwierzętami sprawowaną przez Panią Anię Jakubik – otwarta, bezpośrednia, kontaktowa i bardzo sympatyczna osoba. Koty i pies zadowolone, my także  :))  Dominika Dmowska