Pepe i Leon

Pepe i Leon

Z usług Pani Anny korzystam już od pół roku. Mam dwa koty, w tym jednego z padaczką, który musi przyjmować leki dwa razy dziennie o regularnych porach.

W ramach pracy muszę wyjeżdżać raz na miesiąc na kilka dni. Z zaufaniem powierzam Pani Annie opiekę nad futrzakami, wiedząc, że na pewno dostaną jedzenie i leki w odpowiednich dawkach i o odpowiednich porach.

Pani Anna pozostaje ze mną w stałym kontakcie podczas opieki, i zawsze informuje mnie o wszystkich nietypowych sytuacjach. Wykazuje się przy tym ogromną cierpliwością, jako że kotek z padaczką miewa okresy wielkiej niechęci do kuwety.

Serdecznie polecam Panią Annę jako opiekunkę i miłą, idealną w relacjach osobę. Jest dokładnie taką osobą, jakiej szukałam i jestem w 100% zadowolona ze świadczonych przez nią usług.
Alicja Mazurek


Jeśli opiekunki do kotów lub psów, to ktoś kogo szukasz, mogą zainteresować Cię też inne materiały na naszej stronie.  Możesz tu między innymi sprawdzić kwalifikacje opiekunek w Katowicach i w Warszawie czy przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Na stronie znajdziesz też informacje o cenach opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Fryderyk

Fryderyk

Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Fryderykiem. Z radością oglądałam codzienne relacje, z których wynikało, że kot jest zadbany i zrelaksowany.  Na pewno skorzystam kolejny raz i polecam gorąco wszystkim. Iwona

Rogalik

Rogalik

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim kotem w maju.  Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił 🙂 Od razu widać, że Pani Monika kocha […]