Warszawa – opiekunka do psa i kota | Petsitter

Nasze Opiekunki dla zwierząt w Warszawie to Monika Marciniak i Anna Jakubik.

Odwiedzają psy i koty gdy właściciele wyjeżdżają służbowo lub na urlop, mają długi dzień w pracy lub z innych powodów nie mają możliwości zajęcia się swoim podopiecznym.

W zależności od potrzeb, wyprowadzają je na spacer, karmią, poją, sprzątają kuwety, dotrzymują towarzystwa czy podają leki.

To ciepłe, odpowiedzialne i doświadczone petsitterki, dla których praca ze zwierzętami jest wielką przyjemnością, a komfort i dobre samopoczucie podopiecznych jest najważniejsze.


ANNA JAKUBIK

Z wykształcenia jest księgową, ale  zawodowo zajmuje się opieką nad zwierzętami w Warszawie.
Konkretna, rzetelna, odpowiedzialna. Wzbogaciła nasz zespół wielkim entuzjazmem i niespożytą energią.

W Cats & Dogsway wyprowadza psy na spacery i odwiedza koty podczas nieobecności ich właścicieli. Opiekuje się zwierzętami przede wszystkim w lewobrzeżnej części miasta.

Prywatnie jest biegającą w maratonach mamą Gabrysi i Filipa i właścicielką dwóch adoptowanych mikro-psiaków.

Od kilku lat wspiera wolontariat Schroniska dla zwierząt na Paluchu, służąc nieocenionymi radami przyszłym właścicielom psów i kotów.

Wielokrotnie reprezentowała nas w programach informacyjnych w radio, telewizji i prasie. Wypowiadała się o pracy petsittera, zachowaniach psów i kotów i zapobieganiu bezdomności wśród zwierząt.


Jeśli opiekunka do psa i kota to osoba, której szukasz, skontaktuj się z nami. Aby umówić wizytę zapoznawczą lub opiekę zadzwoń lub napisz maila.

Pod numerem telefonu 501 029 829 lub adresem info@dogsway.pl, odpowiemy na wszystkie pytania.

Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.