Edward

(Petsitter do psa). Pani Aleksandra Barańska z Dogsway opiekuje się moim psem Edzikiem od ponad dwóch lat. Jest osobą punktualną, kompetentną i konkretną. Bardzo szybko zorientowała się w naszych oczekiwaniach, poznała możliwości psa. To bardzo ważne, bo uniknęliśmy nieporozumień. Np. pies jest na specjalistycznej diecie i mogłam być spokojna, że nie będzie jadł czegoś nieodpowiedniego.
Z każdej opieki nad Edzikiem przysyłała zdjęcia ze spaceru i relację, z której dowiadywałam się jak spędzali czas.
Aktualnie jest jedyna osobą spoza rodziny, której powierzam opiekę nad psem. Każdemu, kto potrzebowałby takiej pomocy, zarekomendowałabym ją bez wahania.
Marianna Konarska


Petsitter do psa

Jeśli masz pytania,  rozważasz powierzenie wyprowadzania psa petsitterowi lub szukasz opiekunki dla kota, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Podstawowe informacje o współpracy z opiekunką zwierząt oraz wyprowadzaniu psów przez petsittera możesz też znaleźć na naszej stronie. 


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały […]