Sigma i Pi

Jestem właścicielką dwóch leciwych kotów, Sigmy i Pi. Z racji wieku i przewlekłych chorób, potrzebują szczególnej opieki i systematycznego podawania leków, co nie jest łatwym zadaniem.

Aleksandra Barańska zajmuje się moimi zwierzakami systematycznie od pół roku i robi to doskonale, z pełnym profesjonalizmem. Ma ogromne doświadczenie ze zwierzętami, dzięki czemu jest w stanie podać moim nieufnym kotom tabletki. Nie stresuje ich, dbając o ich dobre samopoczucie.

Bardzo starannie trzyma się wcześniejszych ustaleń z właścicielem, a wszystko dokumentuje obszernie wiadomościami i zdjęciami. Podczas moich częstych nieobecności koty są zaopiekowane, spokojne, nakarmione, zadbane, a wszystkie leki – podane.

Polecam gorąco Aleksandrę Barańską jako profesjonalną, odpowiedzialną,  kochającą zwierzęta i pełną pasji petsitterkę.
Magdalena Janiszewska


Niania do kotów

Jeśli niania do kotów lub psów to osoba której szukasz,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Na stronie możesz przeczytać odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klienci. Poznasz też nasze opiekunki do kota i psa w Katowicach i w Warszawie lub sprawdzisz ceny opieki.