Persik i Borys

Ania posiada wewnętrzny zmysł dzięki któremu łatwo nawiązuje porozumienie z każdym czworonogiem, w szczególności z kotami. Pozostawiamy nasze futrzaki pod jej opieką z pewnością iż będą odpowiednio doglądane, nakarmione i dopieszczone.
Każdemu właścicielowi , który z racji planowanych jak i zupełnie przypadkowych okoliczności poszukuje opieki nad czworonogiem  , z pełnym przekonaniem polecamy Anię.
Anna i Szymon Martenka
Oraz koty Borys i Persik


Opieka dla kotów

Jeśli wybierasz się na urlop lub zostajesz długo w pracy, a nie chcesz obciążać rodziny i znajomych dodatkowym obowiązkiem, nasza usługa opieka dla kotów lub psów będzie dobrym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze z opiekunką w Katowicach lub w Warszawie.

Możesz do nas zadzwonić pod numer 501 029 829, lub napisać maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Fryderyk

Fryderyk

Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Fryderykiem. Z radością oglądałam codzienne relacje, z których wynikało, że kot jest zadbany i zrelaksowany.  Na pewno skorzystam kolejny raz i polecam gorąco wszystkim. Iwona

Rogalik

Rogalik

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim kotem w maju.  Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił 🙂 Od razu widać, że Pani Monika kocha […]