Żora

Korzystaliśmy z usług Dogsway w Katowicach już dwa razy i będziemy korzystać dalej w przyszłości. Opiekunka kota, Pani Monika potrafiła przez 30-60 min dziennie tak zadbać o Żorę, że prawie nie zauważał naszej nieobecności przez 10 dni. Ponieważ wcześniej mieliśmy problemy zostawiając kota w hotelu lub w domu ze znajomymi, bardzo polecamy wszystkim.

Sergii i Maryna.


Opiekunka kota

Jeśli opiekunka kota lub psa, to osoba której szukasz, sprawdź inne zakładki na naszej stronie. Znajdziesz tu podstawowe informacje o tym jak wygląda współpraca z petsitterem. Sprawdzisz też kim są opiekunki w Katowicach i w Warszawie.

Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność, dlatego jeśli wolisz wszystkiego dowiedzieć się bezpośrednio od opiekunki. Lub chcesz umówić wizytę zapoznawczą lub opiekę,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl.


Related Posts

Fryderyk

Fryderyk

Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Fryderykiem. Z radością oglądałam codzienne relacje, z których wynikało, że kot jest zadbany i zrelaksowany.  Na pewno skorzystam kolejny raz i polecam gorąco wszystkim. Iwona

Rogalik

Rogalik

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim kotem w maju.  Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił 🙂 Od razu widać, że Pani Monika kocha […]