Trixie i Kraken

Pewnego lipcowego dnia stanęłam przed dylematem – komu powierzyć opiekę nad moimi kotami. Chętnych wśród znajomych niestety brakowało. Jednak perspektywa spędzenia przedłużonego weekendu poza Warszawą była na tyle atrakcyjna, że zaczęłam szukać możliwości w internecie. Tak natrafiłam na Dogsway i Panią Anię Jakubik 🙂 Nigdy nie korzystałam z tego typu usług, ale mimo to postanowiłam zaufać. Pani Ania odbyła dwie wizyty w moim domu, po każdej otrzymałam sms ze zdjęciem kotów i informacją, że wszystko jest w porządku. Koty były nakarmione, kuwety ogarnięte – a ja przez ten czas miałam spokojną głowę. Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie to, że Pani Ania poprosiła mnie o informację, czy już wróciłam do domu i czy koty są już pod moją opieką!

Za okazane zaangażowanie i profesjonalizm szczerze polecam Panią Anię i Dogsway.
Anna Głogowska


Opiekunka do kotów

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub zostajesz długo w pracy, a twojemu zwierzakowi potrzebna jest w tym czasie opieka,  opiekunka do kotów będzie świetnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze z opiekunką w Katowicach lub w Warszawie.

Możesz do nas zadzwonić pod numer 501 029 829, lub napisać maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Krysia

Krysia

Pani Ania Jakubik opiekuje się moją Krysią kiedy wyjeżdżamy. Jest wspaniałą opiekunką, która doskonale rozumie zwierzęta. Krystyna jest kotem nieufnym, a w towarzystwie Pani Ani czuje się dobrze i bezpiecznie. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień i nie musiałam się o Krysię martwić. Pani Ania przychodziła zawsze […]

Pico, Psota, Lili

Pico, Psota, Lili

Polecamy opiekę nad zwierzętami sprawowaną przez Panią Anię Jakubik – otwarta, bezpośrednia, kontaktowa i bardzo sympatyczna osoba. Koty i pies zadowolone, my także  :))  Dominika Dmowska