Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz piesek jest spokojniejszy, gdy ma regularne spacery. Dodatkowo możemy liczyć na opiekunkę w kwestii rad i podpowiedzi związanych z wychowywaniem naszej milusińskiej, a także w rozwiązywaniu problemów związanych z pełnym wyzwań okresem dojrzewania psa. Otwartość ze strony opiekunki i regularny kontakt (w tym „raport” po każdym spacerze) zapewniają pełną komfortu współpracę – polecamy!

Ania i Robert


Related Posts

Fester, Mina

Fester, Mina

Hello Monika, Thank you so much for taking care of Fester and Mina!Everything looks good at home and the cats look great, Fester’s paw looks like new 🙂 So glad you took care of him, we were really worried, but you made sure to take him […]

Ziaja

Ziaja

Kiedy nie masz z kim zostawić pieska, a nie możesz go zabrać ze sobą, polecam gorąco panią Anię Jakubik. To profesjonalistka, przy tym kochająca zwierzęta. Chyba nie muszę dodawać, że ja i suczka byłyśmy zadowolone.Elżbieta Brzezińska (opinia o spacerach z psem)