Bryś

Bardzo dziękuję za opiekę nad Brysiem. Kotek jest spokojny i zadowolony. Widać że był zaopiekowany i zadbany podczas mojej nieobecności. A wiem że potrafi zachowywać się inaczej jeśli opiekun mu nie odpowiada.
Strefy najbardziej brudzone przez kota, miejsce do jedzenia, okolice kuwety też były posprzątane. Jeśli ktoś z moich znajomych będzie potrzebował opieki nad kotem, na pewno Panią polecę.

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam. Bez Pani pomocy nie mogłabym spokojnie cieszyć się urlopem.
Nina Sosnowicz


Petsitter dla kota lub psa

Jeśli petsitter dla kota lub psa, to osoba której szukasz mogą zainteresować Cię też inne materiały na naszej stronie.  Możesz tu między innymi sprawdzić kwalifikacje opiekunek w Katowicach i w WarszawiePrzeczytać odpowiedzieć na najczęściej zadawane nam pytania. Na stronie znajdziesz też informacje o cenach opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Maui

Maui

Cats & DogsWay pomogło nam przy nagłym wyjeździe, opiekując się naszym Devonem, dając nam również kilka wskazówek jak przygotować mieszkanie do naszej nieobecności. Podczas wyjazdu dostawaliśmy na bieżąco informację co u niego słychać wraz ze zdjęciami i odbywało się to zawsze o ustalonych wcześniej porach. […]

Zdzisiek, Wiesiek

Bardzo się cieszę, że Panią znalazłam : ) przyszła mi Pani na ratunek wostatniej chwili zwątpienia! Dziękuję, że mimo tzw. „last call” znalazłaPani chwilę, żeby odwiedzać moich chłopaków. Jak wróciłam miauczeli, żebyło super : )Kasia DejmekPetsitter dla kota, opinia