Roger i Japi

Pani Ania zajmowała się naszymi dwoma ragdolami podczas  tygodniowej nieobecności.  Chłopaki dobrze zniosły nieobecność domowników do czego przyczyniła się troskliwa opieka z DogsWay.
Ważnym elementem było spisanie umowy na usługi; powierzając zwierzęta opiece obdarzyliśmy ekipę z DogsWay zaufaniem wpuszczając ich do swojego domu.  Wszystko się powiodło a nasze życzenia co do opieki zostały uszanowane i realizowane.
Polecam- my będziemy korzystać.

Monika z Warszawy


Opiekunki kotów

Jeśli rozważasz zatrudnienie opiekunki kotów lub psów i masz pytania, możesz sprawdzić odpowiedzi na zagadnienia najczęściej poruszane przez naszych klientów. Na stronie znajdziesz też inne opinie o naszej pracy ze zwierzętami.

Aby umówić spotkanie zapoznawcze, opiekę, lub porozmawiać o powierzeniu zwierzaka naszej trosce, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Fester, Mina

Fester, Mina

Hello Monika, Thank you so much for taking care of Fester and Mina!Everything looks good at home and the cats look great, Fester’s paw looks like new 🙂 So glad you took care of him, we were really worried, but you made sure to take him […]