Amigo

Nasz labrador jest nie tylko ukochanym pupilem, ale także pełnoprawnym członkiem rodziny. Nigdy wcześniej nie zostawialiśmy go pod niczyją opieką i baliśmy się jak to będzie wyglądało.

Na plus zadziałało to, że piesek nie czuł się samotny, bo towarzystwa dotrzymywała mu opiekunka i jej sunia. Opiekunka wysyłała nam co jakiś czas mmsy i pisała jak Amigo się czuje. Dzięki temu mogłam podejrzeć co u niego słychać. Cieszę się, że znaleźliśmy przyjazne osoby, do które w razie potrzeby będą mogły zająć się naszym labkiem.
Karolina


Spacer z psem

Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność, dlatego jeśli planujesz powierzyć spacer z psem petsitterowi, lub chcesz umówić wizytę zapoznawczą lub opiekę w Katowicach lub Warszawie,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl.


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały […]