Brummy i Shady

Panią Annę Jakubik polecono nam u naszego weterynarza, kiedy zastanawialiśmy się nad opieką dla naszych dwóch kotów podczas planowanej nieobecności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Podczas spotkania zapoznawczego pani Anna stara się jak najwięcej dowiedzieć o powierzonych jej zwierzętach, a także ich potrzebach i zwyczajach. W czasie opieki zdaje właścicielom relację z każdej odbytej wizyty. Cechuje ją pełen profesjonalizm. Dzięki temu w naszym przypadku nie miała najmniejszych problemów z regularnym podawaniem kotom leków. Podsumowując, w przyszłości z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług pani Ani.

Joanna Jones, Brummy i Shady


Opieka nad kotami i psami

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub zostajesz długo w pracy, a twojemu zwierzakowi potrzebna jest w tym czasie opieka,  skontaktuj się z nami. Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze z opiekunką w Katowicach lub w Warszawie.

Możesz do nas zadzwonić pod numer 501 029 829, lub napisać maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Maui

Maui

Cats & DogsWay pomogło nam przy nagłym wyjeździe, opiekując się naszym Devonem, dając nam również kilka wskazówek jak przygotować mieszkanie do naszej nieobecności. Podczas wyjazdu dostawaliśmy na bieżąco informację co u niego słychać wraz ze zdjęciami i odbywało się to zawsze o ustalonych wcześniej porach. […]

Zdzisiek, Wiesiek

Bardzo się cieszę, że Panią znalazłam : ) przyszła mi Pani na ratunek wostatniej chwili zwątpienia! Dziękuję, że mimo tzw. „last call” znalazłaPani chwilę, żeby odwiedzać moich chłopaków. Jak wróciłam miauczeli, żebyło super : )Kasia DejmekPetsitter dla kota, opinia