Brummy i Shady

Panią Annę Jakubik polecono nam u naszego weterynarza, kiedy zastanawialiśmy się nad opieką dla naszych dwóch kotów podczas planowanej nieobecności. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Podczas spotkania zapoznawczego pani Anna stara się jak najwięcej dowiedzieć o powierzonych jej zwierzętach, a także ich potrzebach i zwyczajach. W czasie opieki zdaje właścicielom relację z każdej odbytej wizyty. Cechuje ją pełen profesjonalizm. Dzięki temu w naszym przypadku nie miała najmniejszych problemów z regularnym podawaniem kotom leków. Podsumowując, w przyszłości z przyjemnością ponownie skorzystamy z usług pani Ani.

Joanna Jones, Brummy i Shady


Opieka nad kotami i psami

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub zostajesz długo w pracy, a twojemu zwierzakowi potrzebna jest w tym czasie opieka,  skontaktuj się z nami. Umów się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze z opiekunką w Katowicach lub w Warszawie.

Możesz do nas zadzwonić pod numer 501 029 829, lub napisać maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Maui

Maui

Pani Ania pomogła nam przy nagłym wyjeździe, opiekując się naszym Devonem, dając nam również kilka wskazówek jak przygotować mieszkanie do naszej nieobecności. Podczas wyjazdu dostawaliśmy na bieżąco informację co u niego słychać wraz ze zdjęciami i odbywało się to zawsze o ustalonych wcześniej porach. Podsumowując […]

Leto i Neko

Leto i Neko

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zajęcie się maluchami pod moją nieobecność – dzięki temu mogłam spędzić czas z rodziną, wiedząc, że kociaki są w dobrych rękach 🙂Leto pokochał Panią od pierwszego głaskania, a Neko, chociaż zwykle nieufna, też nie miała problemu – widać było po […]