Figa

Bardzo gorąco polecam panią Anię Jakubik, która dwukrotnie opiekowała się  moim kotem Figą. Pani Ania jest osobą bardzo konkretną i rzetelną. Dokładnie to na to co się umówiłyśmy, zostało „zrobione” 🙂 Wyjeżdżałam po  raz pierwszy z pewną obawą, a po moim powrocie kot w pełni zrelaksowany,  pokazujący brzuszek, futro lśniące, dom w idealnym porządku. Drugi raz wyjeżdżałam już spokojnie.
Katarzyna Nowak


Jeśli szukasz opiekunki do kota lub psa,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829. Lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.

Na stronie możesz przeczytać odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych klienci. Poznasz też nasze opiekunki do kota i psa w Katowicach i w Warszawie lub sprawdzisz ceny opieki.


Related Posts

Fryderyk

Fryderyk

Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Fryderykiem. Z radością oglądałam codzienne relacje, z których wynikało, że kot jest zadbany i zrelaksowany.  Na pewno skorzystam kolejny raz i polecam gorąco wszystkim. Iwona

Rogalik

Rogalik

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim kotem w maju.  Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił 🙂 Od razu widać, że Pani Monika kocha […]