Mokka

Mokka

Pani Ola zajmowała się Mokka przez kilka dni w ramach zastępstwa.  Wykazała duże zainteresowanie zachowaniem i zwyczajami psa dobrze przygotowując się do opieki. Bardzo spodobały nam się „raporty” ze spacerów. Dzięki nim dokładnie wiedzieliśmy,  co działo się na spacerze a załączone zdjęcia zadowolonego psa sprawiały dodatkową radość.  
Opieka do psa, Ania Tusznio


Jeśli opieka do psa lub kota, to usługa której potrzebujesz, sprawdź inne zakładki na naszej stronie. Znajdziesz tu podstawowe informacje o tym jak wygląda współpraca z petsitterem. Sprawdzisz też kim są opiekunki w Katowicach i w Warszawie.

Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność. Dlatego jeśli wolisz wszystkiego dowiedzieć się bezpośrednio od opiekunki, lub chcesz umówić wizytę zapoznawczą lub opiekę,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl.


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Twix

Twix

Pani Anna Jakubik od kilku miesięcy chodzi na spacery z Twixem, kiedy jestem w pracy.Dzięki temu nie muszę się martwić, że piesek jest cały dzień sam i mogę spokojnie wrócić do domu, wiedząc, że Twix odbył w ciągu dnia spacer i załatwił swoje potrzeby. Współpraca z […]