Josh

Pani Ania Jakubik opiekowała się naszym kotem Joshem, który zwykle podróżuje z nami. Tym razem nie było takiej możliwości i zdecydowaliśmy się na opiekę petsitterki.

Pani Ania zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie już podczas pierwszego spotkania. Dało zauważyć się pełen profesjonalizm i wiedzę związaną  z opieką nad zwierzętami. Udzieliła nam także pewnych wskazówek żywieniowych, które wdrożyliśmy przed naszym wyjazdem.

Opieka nad naszym kotem była sprawowana perfekcyjnie, Pani Ania karmiła i bawiła się z kotem, brała go na ręce, dzięki czemu nie czuł się samotny. Po naszym powrocie był nawet zaskoczony, że to my otwieramy drzwi :). Gorąco polecamy Panią Anię.
Ewa Dobija
(Opinia o catsitterze)


Related Posts

Krysia

Krysia

Pani Ania Jakubik opiekuje się moją Krysią kiedy wyjeżdżamy. Jest wspaniałą opiekunką, która doskonale rozumie zwierzęta. Krystyna jest kotem nieufnym, a w towarzystwie Pani Ani czuje się dobrze i bezpiecznie. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień i nie musiałam się o Krysię martwić. Pani Ania przychodziła zawsze […]

Pico, Psota, Lili

Pico, Psota, Lili

Polecamy opiekę nad zwierzętami sprawowaną przez Panią Anię Jakubik – otwarta, bezpośrednia, kontaktowa i bardzo sympatyczna osoba. Koty i pies zadowolone, my także  :))  Dominika Dmowska