Dasza i Iwan

Gorąco polecam Panią Aleksandrę Barańską jako opiekunkę dla zwierząt. Pani Aleksandra regularnie zajmuje się moimi kotami, kiedy wyjeżdżam w delegacje. Robi to z niezwykłą starannością, profesjonalizmem i uważnością na potrzeby zwierząt. Koty cieszą się na jej widok.
Marta Brudny


Jeśli wyjeżdżasz na wakacje lub zostajesz długo w pracy, a twojemu kotu lub psu potrzebna jest w tym czasie opieka,  opiekunka do zwierząt wyręczy Cię w obowiązkach. Skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze z opiekunką w Katowicach lub w Warszawie.

Możesz do nas zadzwonić pod numer 501 029 829, lub napisać maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Fryderyk

Fryderyk

Bardzo dziękuję za opiekę nad moim Fryderykiem. Z radością oglądałam codzienne relacje, z których wynikało, że kot jest zadbany i zrelaksowany.  Na pewno skorzystam kolejny raz i polecam gorąco wszystkim. Iwona

Rogalik

Rogalik

Pani Monika Marciniak opiekowała się moim kotem w maju.  Do jej obowiązków należało wyczyszczenie kuwety, nakarmienie kota oraz zabawa. Przy każdej wizycie Pani Monika do mnie dzwoniła, przekazując jak czuje się kot, ile zjadł i co spsocił 🙂 Od razu widać, że Pani Monika kocha […]