Signi

Signi

Kilka razy do roku zdarza nam się wyjechać poza Warszawę. Na początku prosiliśmy o pomoc w opiece nad naszą kotką znajomych, doszliśmy jednak do wniosku, że potrzebujemy kogoś bardziej profesjonalnego.

Od ok 2 lat pod naszą nieobecność p. Anna zajmuje się Signi, za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Super opieka i kontakt, zawsze informuje nas o wizycie, przesyła informacje co u kotki. 🙂 Zdecydowanie rekomendujemy p. Anię jako opiekunkę!
Patrycja Słocińska


Jeśli niania dla kotów lub psów, to ktoś kogo szukasz, mogą zainteresować Cię też inne materiały na naszej stronie.  Możesz tu między innymi sprawdzić kwalifikacje opiekunek w Katowicach i w Warszawie czy przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Na stronie znajdziesz też informacje o cenach opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Mokka

Nasza Mokkusia jest pod codzienną opieką Cats & Dogsway – spacer w godzinach południowych, gdy jesteśmy w pracy. Mokka bardzo cieszy się na przyjście swojej Opiekunki. Spacery są urozmaicane różnymi zabawkami, a czasami i zabawą z Lily, pieskiem opiekunki, co Mokka uwielbia. Widzimy, że nasz […]

Fester, Mina

Fester, Mina

Hello Monika, Thank you so much for taking care of Fester and Mina!Everything looks good at home and the cats look great, Fester’s paw looks like new 🙂 So glad you took care of him, we were really worried, but you made sure to take him […]