Bazyl, Kacper i Młody

Chciałabym wystawić jak najbardziej pozytywne referencje dla pani Anny Jakubik, która opiekowała się naszymi kotami: Bazylem, Kacprem i Młodym podczas naszego wyjazdu.

Bardzo mi zależało na pozostawieniu kotów i domu w pewnych rękach, ponieważ podczas wyjazdu brałam ślub i chciałam nie martwić się o moje zwierzaki, tylko dobrze bawić. 🙂

Pani Ania ma chyba magiczne zdolności, bo podczas wizyty zapoznawczej obłaskawiła sobie Bazyla praktycznie prosto z drzwi, a muszę zaznaczyć że mój kot nie ma wśród naszych znajomych dobrej opinii… A pani Ani nie tylko nie zaatakował, ale się jeszcze do niej łasił… 🙂  Zaś półdziki i strachliwy Młody, po 5 minutach wyszedł i zaczął barankować! 🙂

Codziennie dostawaliśmy raport o stanie zwierzaków i po powrocie widać było że nasze koty, choć stęsknione, były zrelaksowane, ich miski były pełne a kuwetki czyste. 

Także polecam serdecznie Panią Anię, według mnie jest profesjonalistką z ogromnym wyczuciem wobec zwierząt. 🙂 My na pewno jeszcze skorzystamy z usług Państwa firmy.
Pozdrawiam, Monika Kupis