Docent i Rollo

Docent i Rollo

Petsitter dla kotów. Korzystamy z usług pani Ani od grudnia 2017 roku podczas krótszych i dłuższych wyjazdów. Kiedy jesteśmy na wakacjach, chcemy mieć pewność, że nasze koty maja najlepsza opiekę. A także że zajmuje się nimi osoba, która w razie problemów będzie umiała właściwie zareagować.

Nasze stadko często choruje, wymaga podania leków – pani Ania radzi sobie z tym znakomicie. Doceniamy to, że po każdej wizycie dostajemy smsa i dzięki temu wiemy, że wszystko jest pod kontrola. Kiedy wracamy, mamy poczucie, że koty też są z pani Ani zadowolone.

W tym roku planujemy dwa ponaddwutygodniowe wyjazdy. Nie wyobrażamy sobie, żeby naszym stadkiem opiekował się ktoś inny niż pani Ania. Polecamy z pełną odpowiedzialnością.
Oda i Grzegorz


Jeśli petsitter dla kotów lub psów, to osoba której szukasz zajrzyj też do innych zakładek na naszej stronie.  Możesz sprawdzić odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają nasi klienci, lub zobaczyć kim są nasze opiekunki w Katowicach i w WarszawieNa stronie znajdziesz też cennik opieki nad psami i kotami.

Jeśli podczas przeglądania strony pojawią się jakiekolwiek pytania,  skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 501 029 829, lub napisz maila: info@dogsway.pl. Rozmowa o zwierzakach to dla nas zawsze przyjemność.


Related Posts

Krysia

Krysia

Pani Ania Jakubik opiekuje się moją Krysią kiedy wyjeżdżamy. Jest wspaniałą opiekunką, która doskonale rozumie zwierzęta. Krystyna jest kotem nieufnym, a w towarzystwie Pani Ani czuje się dobrze i bezpiecznie. Ostatnio wyjechaliśmy na tydzień i nie musiałam się o Krysię martwić. Pani Ania przychodziła zawsze […]

Pico, Psota, Lili

Pico, Psota, Lili

Polecamy opiekę nad zwierzętami sprawowaną przez Panią Anię Jakubik – otwarta, bezpośrednia, kontaktowa i bardzo sympatyczna osoba. Koty i pies zadowolone, my także  :))  Dominika Dmowska