Czy spotkanie zapoznawcze z opiekunem jest płatne?

Na początku współpracy z opiekunką zwierząt, musisz upewnić się, że dobrze czujesz się w towarzystwie tej nowo poznanej osoby i że to właśnie jej chcesz powierzyć swojego psa lub kota.
Jak to zrobić? Najlepiej posłuży temu spotkanie zapoznawcze.

Ale po kolei.
Gdy kontaktujesz się z nami po raz pierwszy, staramy się wyczerpująco odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Bez względu na to czy zadasz je telefonicznie czy przez mail. Upewniamy się że zasady współpracy z nami są dla Ciebie jasne. Zadajemy  też mnóstwo pytań, żeby dobrze zrozumieć potrzeby zarówno Twoje jak i Twojego zwierzaka.


Pierwsza wizyta opiekunki czyli spotkanie zapoznawcze


Gdy jesteś gotowy na wizytę zapoznawczą, ustalamy wspólnie termin pierwszego spotkania. Najlepiej jeśli odbędzie się ono w niezbyt odległym czasie od Twojej planowanej nieobecności. Idealnie, jeśli czas od wizyty zapoznawczej do pierwszej opieki nie będzie dłuższy niż tydzień. Dzięki temu Twój czworonożny domownik będzie pamiętał opiekunkę, którą niedawno poznał i jego stres będzie znacznie mniejszy, gdy nowa osoba pojawi się w domu podczas Twojej nieobecności po raz pierwszy.


Opłaty


Spotkanie zapoznawcze jest niezbędne, żebyś upewnił się, że Twój zwierzak znajdzie się w najlepszych rękach. Jest bezpłatne i niezobowiązujące, bo zależy nam abyś czuł się komfortowo.

Jednak w przypadku gdy potrzebne jest więcej niż jedno spotkanie tego rodzaju, opłata za każde dodatkowe wynosi tyle ile koszt opieki. Zdarza się czasem, że takich dodatkowych spotkań potrzebują psy i koty szczególnie nieśmiałe lub źle czujące się przy obcych osobach. Takie sytuacje to pojedyncze przypadki. Jeśli jednak Twój zwierzak potrzebuje więcej czasu na oswojenie się z nową osobą, wtedy od niego i od Ciebie będzie zależało czy i ile razy opiekunka będzie miała spotkać się z Wami przed Twoją nieobecnością.


Zmiana opiekunki


Jedną z najważniejszych spraw, dzięki którym właściciele naszych podopiecznych czują się komfortowo powierzając nam swoje zwierzaki jest to, że każdy z naszych psów i kotów ma swoją stałą petsitterkę. To oznacza, że Twój zwierzak będzie miał szansę zaprzyjaźnić się i nawiązać silną relację z opiekunką, bo do Twojego domu zawsze będzie przychodzić ta sama osoba.

W wyjątkowych sytuacjach może się jednak zdarzyć, że konieczna będzie zmiana petisittera. Czasami z powodu urlopu, choroby lub innego zdarzenia losowego Twoja stała opiekunka może nie być dostępna i konieczne będzie zastępstwo. Zawsze w takim przypadku ponownie proponujemy bezpłatne spotkanie zapoznawcze. W niektórych przypadkach nasi klienci rezygnują z niego przy zastępstwie, ale wszystko tu zależy od Ciebie.


Mam nadzieję, że te informacje były pomocne, oraz że dołączysz do nas razem ze swoim zwierzakiem!

Skontaktuj się jeśli potrzebujesz opiekunki dla swojego psa lub kota. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Tel. 501 029 829
info@dogsway.pl


Related Posts

Wiedza o psach i kotach. Jak się rozwijać pracując ze zwierzętami.

Praca ze zwierzętami to duża odpowiedzialność. Wymaga zaangażowania nie tylko w kontakcie z podopiecznymi i ich właścicielami, ale także w rozwój umiejętności pozwalających na sprawną, bezpieczną i bezstresową opiekę nad psami i kotami. W większości zawodów podtrzymywanie wiedzy, poszerzanie umiejętności i śledzenie na bieżąco nowinek […]

Jak przygotować dom na wyjazd, gdy zostawiasz kota z petsitterem

Stało się. Wyjeżdżasz i zostawiasz kota pod opieką petsittera. Jedyne co zostało do zrobienia przed podróżą, to przygotowanie domu na Twoją nieobecność. Obok zdrowia i dobrego samopoczucia twojego zwierzaka, najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. W tym artykule podpowiem jak przygotować dom na wyjazd, gdy zostawiasz kota […]