Warszawa – opiekunka do psa i kota

Nasze Opiekunki dla zwierząt w Warszawie to Aleksandra Dudzińska i Anna Jakubik.
To ciepłe, odpowiedzialne i doświadczone petsitterki, dla których praca ze zwierzętami jest wielką przyjemnością, a komfort i dobre samopoczucie podopiecznych jest najważniejsze.

ALEKSANDRA DUDZIŃSKA, psycholog zwierzęcy, trener szkolenia psów, petsitter

Od najmłodszych lat mam styczność ze zwierzętami domowymi oraz zwierzętami gospodarskimi, ale szczególnie bliskie są mi psy i koty. Nigdy los zwierząt, zwłaszcza bezdomnych nie był mi obojętny. Wielu zwierzętom starałam się pomóc i znajdować nowe domy. Obecnie posiadam dwa psy i dwa koty – wszystkie adoptowane.

W 2015 roku ukończyłam studia na kierunku Stosowana Psychologia Zwierząt w Collegium Humanitatis , a w 2016 na Kierunku Ochrona Środowiska na Uniwersytecie Kardynała S. Wyszyńskiego. Od 2013 roku jestem wolontariuszem w fundacji „Koty z Grochowa”, a od 2015 roku Przewodniczącą Rady Fundacji.

Brałam udział w następujących seminariach (więcej...)
VI Ogólnopolskie warsztaty felinoterapeutyczne ‘’Fundacja Razem Łatwiej- Zwierzęta przełamują Bariery’’ w kwietniu 2015 roku
Seminarium ,,Agresja u Psów’’ Psia Edukacja w lutym 2016 roku
Seminarium ,,Emocjonalność psów i kotów, problemy behawioralne i terapia – aspekty praktyczne w praktyce weterynaryjne i pracy behawiorysty zwierząt’’ w listopadzie 2016 roku
Seminarium ,,Praca z psem lękliwym’’ Psia Edukacja w listopadzie 2016 roku
Seminarium z Alexa Capra ,,Agresja oczami psa. Nowa perspektywa w szkoleniu’’ Talking Dogs 4-5 luty 2017 rok

Uczestniczyłam w kursie trenerskim ‘’Trening czyni mistrza’’ w szkole Dogadajcie się z własnym psem lękliwym, adoptowanym w 2015 roku . Egzamin praktyczny i teoretyczny zdaliśmy na ocenę doskonałą.
Uczestniczyłam również w Kursie Dyplomowym COAPE.

Anna Jakubik - petsitter WarszawaANNA JAKUBIK

Z wykształcenia jest księgową, ale  zawodowo zajmuje się opieką nad zwierzętami w Warszawie.
Konkretna, rzetelna, odpowiedzialna. Wzbogaciła nasz zespół wielkim entuzjazmem i niespożytą energią.
W Dogsway wyprowadza psy na spacery i odwiedza koty podczas nieobecności ich właścicieli. Opiekuje się zwierzętami przede wszystkim w lewobrzeżnej części miasta.

Prywatnie jest biegającą w maratonach mamą Gabrysi i Filipa i właścicielką dwóch adoptowanych mikro-psiaków. Od kilku lat wspiera wolontariat Schroniska dla zwierząt na Paluchu, służąc nieocenionymi radami przyszłym właścicielom psów i kotów.