Opieka dla kota

Pani Aleksandra Barańska z firmy Dogsway wielokrotnie opiekowała się naszymi trzema kotami podczas naszych nieobecności.

Nasze koty są nieufne, alergiczne, mają specjalne karmy i swoje wymagania. Pani Aleksandra wykazała się profesjonalizmem i cierpliwością, zdobyła zaufanie naszych podopiecznych i starannie raportowała nam codzienną sytuację. Brała pod uwagę wszelkie nasze sugestie dotyczące opieki nad kotami. Kiedy jeden z nich umarł i sytuacja w stadzie zmieniła się, również wtedy mogliśmy na niej polegać.

Z czystym sumieniem polecamy Panią Aleksandrę. Jest profesjonalną opiekunką zwierząt, godną zaufania i uczciwą osobą. Jest miła, komunikatywna i otwarta na sugestie, potrafi również doradzić w kwestiach związanych z zachowaniem milusińskich.

Marcin Kowarzyk


Niunia - petsitter do kotów Morti - petsitter do kotów


Petsitter do kotów

Jeśli petsitter do kotów lub psów to osoba której szukasz, zadzwoń do nas, tel. 501 029 829 i dowiedz się więcej o opiece nad zwierzętami. Możesz również napisać maila: info@dogsway.pl. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Podstawowe informacje znajdziesz też w innych zakładkach strony. Szczególnie interesujące mogą być wpisy na temat naszych opiekunek w Katowicach i Warszawie, oraz informacje o tym jak od początku przebiega zatrudnienie i współpraca z petsitterem.

Share: